Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Opublikowano 24 grudnia 2021 przez admin w Aktualności
Zostaw komentarz

Pojednanie

Opublikowano przez admin w Aktualności
Zostaw komentarz

Jak co roku w ten szczególny dzień wigilię Bożego Narodzenia udajemy się do lasu by pod paśniki trafiły przysmaki oraz tradycyjny opłatek. Liczymy, że ten symbol pojednania, przyjaźni i miłości zapewni bezpieczny byt wszystkim leśnym stworzeniom.

Świąteczna paczka

Opublikowano 20 grudnia 2021 przez admin w Aktualności
Zostaw komentarz

W bieżącym roku, w przedświątecznym tygodniu, przygotowaliśmy świąteczną paczkę. Po rozmowach z sołtysami z miejscowości znajdujących się na obwodzie 219, wybraliśmy osobę, dla której pomoc sprawi, że Święta będą bardziej radosne. Podczas wręczenia tej niespodzianki, na twarzy Pani Wiesławy, która samotnie wychowuje syna Krzysztofa, pojawił się uśmiech, który dla nas był bezcenny.

Koncert muzyki myśliwskiej i patriotycznej – Sierakowice 2021

Opublikowano 14 listopada 2021 przez admin w Aktualności
Zostaw komentarz

Na zakończenie obchodów ŚWIĘTA NASZEGO PATRONA ŚW. HUBERTA, odbyły się Msze Święte Hubertowskie i koncerty, w których oprawę muzyczną liturgii oraz koncertów zapewnił Reprezentacyjny Zespół Muzyki Myśliwskiej PZŁ pod dyrekcją Mieczysława Leśniczaka.

Dzień Zmarłych

Opublikowano 2 listopada 2021 przez admin w Aktualności
Zostaw komentarz

W ten szczególny dzień pamiętamy o naszych kolegach, którzy od nas odeszli.

Powołano nowego strażnika łowieckiego na obwodzie 219

Opublikowano 5 lutego 2021 przez Tadeusz Kowalczuk w Aktualności
Zostaw komentarz

Strażnkiem obw.219 został Ko.Mikulski

Uwaga!!! Odwołano Walne Zgromadzenie

Opublikowano 26 września 2020 przez admin w Aktualności
Zostaw komentarz

Walne Zgromadzenie członków koła zwołane na niedzielę 26.X.2020 zostaje odwołane. Darz Bór

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie – 27.X

Opublikowano 16 września 2019 przez admin w Aktualności
Zostaw komentarz

Zarząd koła łowieckiego „SOKÓŁ nr 7” w Gdańsku zawiadamia, że na podstawie § 39 ust. 1 pkt 1 Statutu PZŁ zwołuje nadzwyczajne Walne Zgromadzenie członków koła na dzień 27 października 2019 r. (niedziela), godzina 10.00, w Żukowie w restauracji Gryf, ul. Gdańska 39. Porządek obrad: 1. Otwarcie walnego zgromadzenia. 2. Wybór prezydium obrad: przewodniczącego i […]

Msza Św. w intencji Piotra Polarczyka

Opublikowano przez admin w Aktualności
Zostaw komentarz

W dniu 29 września (niedziela) o godzinie 12.30 w kościele p.w. św. Brygidy w Gdańsku zostanie odprawiona Msza Św. w intencji naszego zmarłego kolegi Piotra Polarczyka. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków naszego koła Sokół 7 na tą uroczystość. Darz Bór.

Na polowanie z dzieckiem

Opublikowano 27 sierpnia 2019 przez admin w Aktualności
Zostaw komentarz

Zbieramy podpisy pod projektem Komitetu Krzewienia Tradycji Łowieckiej. Polski Związek Łowiecki chce przywrócenia prawa, które pozwalało polskim myśliwym wychodzić na polowania razem z dziećmi. Każdy myśliwy lub sympatyk myślistwa, który popiera tą inicjatywę powinien pobrać i wydrukować formularz, wypełnić go odręcznie, podać w nim swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer PESEL oraz własnoręcznie się […]